21.8 C
Berlin
wtorek, 28 czerwca, 2022

Lost Ark: nauja klaida gadina jūsų žaidimų malonumą, štai ką galite padaryti

Follow US

80FaniLubię
908ObserwującyObserwuj
50ObserwującyObserwuj

 

 

Daug žaidėjų praneša apie klaidą, dėl kurios išjungiamas pelės žymeklis. Pataisos dar nėra, tačiau bendruomenė pasiūlė keletą sprendimų.

Gegužės mėnesio atnaujinime „Smilegate” „Lost Ark” žaidėjams suteikė daug naujo turinio, pavyzdžiui, legiono reidą „Valtan”, daugiau veiklos ir naują klasę. Tačiau su atnaujinimu atsirado nemaloni klaida, kuri gali sukelti didelių problemų, ypač reiduose ir požemiuose. Sužinoti, kas tai per klaida ir kokie sprendimai jau rasti, galite čia.

Jei dar nieko negirdėjote apie gegužės mėnesio atnaujinimą, su visu nauju turiniu išsamiai supažindinsime mūsų straipsnyje:

Lost Ark: The big May update brings new raid, class and much more (GUIDE)

 

Tai gali nutikti jums po atnaujinimo

(Reddit) ir oficialiuose (Lost Ark forumuose) žaidėjai praneša, kad judinant arba spustelėjus elementą jis užstringa ant pelės žymeklio. Kai elementas užstrigo, paprastai pelės žymekliu neįmanoma pasirinkti kitų elementų, judėti ar kitaip sąveikauti su žaidimu.

Kai kuriuose komentaruose pranešama, kad po to žaidimą buvo galima baigti tik klavišų kombinacija Alt + F4. Iš „Reddit” pateiktame vaizdo įraše matyti, kaip atrodo klaida:

Ši klaida turi būti ypač skausminga, jei kovojate su bosu, kaip vaizdo įraše, ir staiga tampate nenaudingu žiūrovu. Laimei, jau yra keletas gudrybių, kurios gali jums padėti.

 

Kaip išspręsti problemą

Nors negalime garantuoti, kad išvardyti sprendimai išReddit-Threadpadės visiems žaidėjams, atrodo, kad bent jau kai kuriais atvejais jie padės klaidai išnykti.

  • Keisti vietovę arba įeiti į tvirtovę: Norint atsikratyti klaidos, dažnai padeda pakrovimo ekranas, pavyzdžiui, kai įeinate į naują vietovę.
  • Pereiti į kitą langą:Kai kurie naudotojai taip pat praneša, kad klaida ištaisoma perėjus į kitą langą naudojant klavišų kombinaciją Alt + Tab ir grįžus į žaidimą.
  • Pavadinti veikėjo kūrimo meniu:Sakoma, kad kai kuriais atvejais klaida ištaisoma spustelėjus meniu apačioje dešinėje, perėjus į veikėjo kūrimo ekraną ir iš ten grįžus prie veikėjo. Šis sprendimas taip pat turėtų veikti reido metu.
  • Skambinti į aukcionų namus:Kai kuriais atvejais taip pat padėjo paskambinti į aukcionų namus ir spustelėtiRegisterRegistruotis. Tačiau norint tai padaryti, reikia apsilankyti pas NPC arba, jei turite kristalinę aurą, galite pasinaudoti kompaniono meniu.

Jei šios paprastos gudrybės nepadeda, belieka tik išeiti iš žaidimo arba jį paleisti iš naujo Jei norite būti tikri ir nenorite staiga atsidurti be pelės žymeklio reido metu, turėtumėte palaukti, kol bus išleistas pataisymas arba pataisa, kurioje ši problema bus išspręsta

Ar jūs taip pat susidūrėte su šia klaida, ar kol kas jos išvengėte? Ar atradote kitą sprendimą? Kviečiame rašyti komentaruose!

Stephan
Stephan
Wiek: 25 lat Pochodzenie: Bułgaria Hobby: Gra Zawód: redaktor online, student

RELATED ARTICLES

Przegląd Outriders Worldslayer: Niespodziewany hit z 2021 roku w imponujący sposób powraca do gry

Worldslayer to pierwsze płatne rozszerzenie do gry Outriders. Przyglądamy się bliżej nowym funkcjom i pomagamy zdecydować, co kupić Outriders...

F1 22 w teście: gorący kandydat do tytułu wyścigowej gry roku

Codemasters wkracza w następną generację Formuły 1 i jest zmuszony do zrobienia wielu rzeczy inaczej niż jego poprzednik. Ma...

Autobahn Polizei Simulator 3 w teście: Jeśli chcesz się dobrze bawić, musisz cierpieć!

Praca w policji ma sens i może być ekscytująca: To jest właśnie uczucie, które chce przekazać Autobahn Polizei Simulator...