11.2 C
Berlin
czwartek, 21 października, 2021

Red Dead 2: „Dataminer” pateikia ekrano nuotraukas ir informaciją apie 13 pašalintų veikėjų

Ginkladirbiai, šerifai ir cirko akrobatai: Išradingas duomenų rinkėjas surinko ekrano nuotraukas ir informaciją apie kai kuriuos personažus, kurie nepateko į „Red Dead Redemption 2”.

„Red Dead Redemption 2” yra daug turinio. Daugiau nei pakankamai, kad žaidėjai būtų prikaustyti prie ekrano kelias dienas, savaites ar net mėnesius. Tačiau, žinoma, net ir tokio masto žaidimuose yra turinio, kuris nepatenka į galutinį produktą. Vėliausiai nuo pat PC versijos išleidimo duomenų tyrėjai bando išgauti paskutines paslaptis iš RDR2 žaidimo failų.

Pavyzdžiui, „Reddit” naudotojas No_Interaction4027, kuris pasidalijo savo atradimu su bendruomene forume „Red Dead Redemption 2”. Jis paskelbė 13 veikėjų, kurie (bent jau iki šiol) nepateko į galutinį žaidimą, ekrano nuotraukas. 14-ajame personažo modelyje vėlgi pavaizduota jau žinoma figūra – gangsterių bosas Angelo Bronte.

Ir, žinoma, No_Interaction4027 išvardyti veikėjų modeliai nėra visiškai „nauji”. Pavyzdžiui, jau kurį laiką žinoma, kad Sethas Briarsas (žinomas iš pirmojo „Red Dead Redemption”) turėtų pasirodyti (arba pasirodė) žaidime „Red Dead Online”. Arba kad yra veikėjos Grace Lancing, kuri netiesiogiai pasirodo „Red Dead Online”, modelis.

Personažai, kurie nepateko į baigtą žaidimą

Pateikiame 13 personažų apžvalgą ir informaciją apie juos.

– Frank HeckW: Garsus ginklanešys, kuris baigtame žaidime minimas tik knygose arba cigarečių nuotraukose. Iš pradžių su Hecku turėjome susipažinti misijų serijoje „The Noblest of Men, and a Woman „

– Dr. Higinsas: tyrinėtojas, kurį turėjome sutikti Artūro Morgano viešnagės Guarmos saloje metu, kai jis vykdė nepažįstamojo misiją. Nepainioti su Bertu Higginsu, kuris pasirodo žaidime „Red Dead Online „

– Seth Briars: baisus kapų tvarkytojas iš „Red Dead Redemption” ir „Undead Nightmare”, su kuriuo susipažįsta Džonas Marstonas. Sethas tikriausiai kada nors turėtų pasirodyti „Red Dead Online” arba gali pasirodyti ateityje.

– Angelo Bronte: Gangsterių bosas Angelo Bronte, žinoma, atlieka svarbų vaidmenį „Red Dead Redemption 2”. Tačiau personažo modelis, vaizduojantis gangsterių bosą skutimosi metu, niekada nebuvo panaudotas

– Grace LancingW: Taip, Grace Lancing paminėta „Red Dead Online”, bet asmeniškai nepasirodo. Ji dalyvauja pagrindinėje „Red Dead Redemption 2” daugelio žaidėjų režimo siužetinėje linijoje ir gali pasirodyti ateityje

– Šerifas Owensas: teisėsaugininkas, kuris nebuvo naudojamas žaidimuose „Red Dead Redemption 2” ir „Red Dead Online”.

– Adamas Grėjus: nenaudojamas Grėjų šeimos narys, kuris Rodo miestelyje nesutaria su Braitvaitais.

– Featherstone Chambers: šiuo vardu Olandas pasivadina misijos „Paauksuotas narvas” metu. Tačiau „Red Dead Redemption 2” žaidimo failuose taip pat yra tokio paties pavadinimo veikėjo modelis

– Dale Maroney: veikėjas, kuris tikriausiai labiausiai pasižymėjo savo „unikalia girto žmogaus animacija”.

– Nial Whelan: nebaigtas personažas, tikriausiai kaip pagrindą naudojantis pono Lintono modelį.

– Archiebaldas Džeimsonas: turtingas verslininkas, kuriam priklauso „Jameson Mining Co.” ir kuris bendradarbiauja su Levitiku Kornvaliu. Žaidime „Red Dead Redemption 2” žaidėjai gali rasti Džeimsono laišką į Kornvalį. Be to, kaip rašoma laikraščio straipsnyje, Džeimsonas dalyvauja sodo vakarėlyje, vykstančiame filmo „Aukso narvas” metu, nors jo asmeniškai ten nerasite.

– Cirko akrobatas: Personažo modelis be vardo.

– Doc Wormwood: veikėjas, kuris iš pradžių turėjo būti „Red Dead Redemption 2” premijos medžioklės taikinys.

– Ponia Fellowes: Hektoro Felloweso žmona, su kuria Artūras susipažįsta „Auksiniame narve” ir kurią vėliau šantažuoja mero Lemio vardu filme „Idealizmas ir pragmatizmas pradedantiesiems II”. Tačiau šeimininkė niekada nepasirodo baigtame žaidime.

Personažų ekrano nuotraukos: Norėdami peržiūrėti žaidimo veikėjų modelius, tiesiog spustelėkite šį „Reddit” įterptą įrašą:

A Bunch Of Cut/Unused Characters from reddeadredemption2

Ne vieninteliai „dingę” RDR2 veikėjai: Beje, No_Interaction4027 išvardyti veikėjai nėra vieninteliai žaidimo veikėjai, kurie nepateko į baigtą žaidimą. Pasak „Red Dead Redemption 2” vikipedijos, vis dar yra, pavyzdžiui, dviejų Čez Porterio sūnų modelių arba nenurodytų personažų modelių, kuriuos atrado duomenų tyrėjai.

Ką dar sužinojo „Reddit” naudotojas? Galiausiai No_Interaction4027 komentaruose po savo įrašu atskleidė, kad buvo padarytas įdomus atradimas, susijęs su Nigelo personažo modeliu. Prisimenate: vargšas velniukas, kuris metų metus klaidžioja po žaidimo pasaulį ieškodamas savo draugo Gavino.

Pasak No_Interaction4027, paties Nigelo personažo modelis vadinamas Gavinu, o tai, atrodo, patvirtina seną gerbėjų teoriją:

Kokį išbrauktą veikėją norėtumėte matyti filme „Red Dead Redemption 2”? Kokio papildomo turinio norėtumėte matyti vieno žaidėjo žaidime arba „Red Dead Online”? Praneškite mums komentaruose!

Michael
Wiek: 24 lata Pochodzenie: Niemcy Hobby: gry, piłka nożna, tenis stołowy Zawód: redaktor online, student

RELATED ARTICLES

Stay Connected

53FaniLubię
25ObserwującyObserwuj
10ObserwującyObserwuj
- Advertisement -

Top Bookmarkers