24 C
Берлин
Четверг, 29 июля, 2021

Супергерой Аквамен завоевывает Фортнит 3 сезон.

Sezon 3 Fortnite «Splash Down» już niedługo, a w najbliższą środę najprawdopodobniej rozpocznie się na żywo. Liderzy znaleźli wcześniejsze informacje na temat nowej mapy i nowego superbohatera Aquamana.

Aquaman jest nowym superbohaterem w Fortnite. W Sezonie 3, który prawdopodobnie rozpocznie się w środę, wszystko kręci się wokół żywiołu wody i dlatego nie może zabraknąć Króla Oceanu. quaman wchodzi w grę jako osobna skóra i przynosi nowe zadania i nagrody. Epic Games rozszerza tym samym swoją współpracę z DC Comics, ponieważ Deadpool był już obecny w grze. Była też współpraca z Disney’owymi Gwiezdnymi Wojnami.

Już zapowiedź «Das Gerät» wywołała poruszenie w ostatni poniedziałek, kiedy to pobiła wszystkie rekordy w Fortnite i wyszło na jaw coraz więcej informacji o nadchodzącym Sezonie 3. Spektakularny teaser na nowy sezon zaprezentował nową mapę, na której ogłuszająca burza porusza masy wodne wokół wyspy.

Aquaman przechwytuje grę
Wyzwania na pierwsze dwa tygodnie Sezonu 3 są już znane. Na pierwsze wyzwanie musisz użyć wiru w Fortilli, na drugie musisz użyć wędki w Sweaty Sands, aby wyjść za rekina łupowego.

Nagrody za wyzwania Aquamana:

Tydzień 1: ekran ładowania «King of the Beach
Tydzień drugi: Spryskać «Trident!»
Tydzień 3: kilof trójzębny Aquamana
Tydzień 4: Osprzęt tylny «Supreme Shell
Tydzień 5: 35,000 XP

Pojawiła się nowa mapa
Co więcej, nowa mapa została już wyciekła — ale projekt nie wszędzie jest doceniany. Jeszcze przed wejściem na nowe pole walki pojawiła się krytyka mediów społecznościowych.

Dla wielu fanów mapa wydaje się o wiele za mała dla 100 zawodników. Ponadto, niektóre z popularnych miejsc, takich jak Grota czy Pocące się Piaski, zostały umieszczone pod wodą.

Samochody mogą być teraz używane
Ponadto HYPEX dowiedział się, że w grze można teraz prowadzić samochody. Z zalaną mapą, ten środek transportu wydaje się początkowo przestarzały. Jednak, jak informuje deweloper, miejsca te nie znajdą się na stałe pod wodą, jak informuje serwis The Verge. Pływy powodują, że masy wody w grze ustępują, odsłaniając więcej miejsc i pasów ruchu, a tym samym dając więcej możliwości rotacji.https://twitter.com/HYPEX/status/1273135498295488514?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1273135498295488514&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.esports.com%2Fde%2Fsuperheld-aquaman-erobert-die-fortnite-season-3-100311.

Znany Fortnite-Leaker HYPEX ma już gotowy termin zakończenia sezonu. Podobno Sezon 3 trwa do 27 sierpnia.

Предыдущая статьяКак достать кожу MVP.
Следующая статьяG2 также входит в состав Valorant
Flo
Возраст: 28 лет Происхождение: Германия Хобби: Игры, велосипед, футбол... Профессия: Онлайн-редактор

RELATED ARTICLES

Stay Connected

0ЧитателиЧитать
3ЧитателиЧитать
- Advertisement -

Top Bookmarkers