11.4 C
Berlin
mercredi, septembre 28, 2022

Dobré PR, nebo směšné? EA přináší Teda Lassa a AFC Richmond do hry FIFA 23 a FUT

Follow US

80FansLike
908FollowersFollow
54FollowersFollow

Poprvé EA Sports do série FIFA začleňuje fiktivní klub včetně hráčů a trenérů. To vyvolává smíšené reakce.

Poprvé v historii série FIFA zapojuje vývojářské studio EA Sports do hry fiktivní klub včetně hráčů, trenéra a stadionu. Ted Lasso, postava ze stejnojmenného komediálního seriálu, a jeho klub AFC Richmond budou k dispozici v režimu kariéry hry FIFA 23 i v Ultimate Teamu. Společnost EA to oznámila ve středu večer.

Seriál « Ted Lasso » pojednává o trenérovi amerického univerzitního fotbalu Tedu Lassovi, který se nečekaně stane trenérem fiktivního prvoligového fotbalového klubu AFC Richmond. Ve hře FIFA 23 mohou hráči zažít Teda Lassa a jeho klub nejen v anglické lize. Podle EA bude klub hratelný ve všech ligách, včetně fiktivních hráčů ze série. Ted Lasso bude k dispozici jako hratelný trenér.

Stejně tak bude AFC Richmond hratelný v režimech Kick-Off, Online Seasons a Online Friendlies. Ted Lasso a jeho asistent Beard budou k dispozici v Ultimate Teamu, stejně jako kosmetické předměty, jako jsou dresy a chorea.

Na sociálních sítích vyvolalo oznámení smíšené reakce. Fanoušci série byli nadšeni. Mnozí hráči FIFA by však uvítali kompletnější portfolio skutečných klubů a lig, než bude do hry začleněn fiktivní obsah. Hra FIFA 23 vyjde 30. září.

RELATED ARTICLES

Netflix crée son propre studio de jeux

Avec ses développeurs récemment acquis, Netflix prend pied dans l'industrie du jeu vidéo en créant un studio de jeu...

Cyberpunk 2077 bat The Witcher 3 : les chiffres Steam crèvent le plafond

Cyberpunk 2077 : Ce retour serait impossible pour (presque) tous les autres jeux! Deux ans après son lancement explosif, Cyberpunk...

Jouez à FIFA 23 plus tôt : Voici comment vous pouvez jouer pendant 10 heures avant la sortie du...

Comme d''habitude, vous pouvez jouer à FIFA 23 avant sa sortie. Pour en savoir plus sur cette limite de...